Paykasa´nın Günümüzdeki Konumu Nedir?

Paykasa, elektronik bir para talebi oluştuğunda oluşan açığı kapatmakla meşgul bir araçtır. Paykasa İngiltere merkezli bir elektronik paradır.

Blog Detayı

Paykasa Kullanmanın Avantajları

Paykasa ön ödemeli bir kart olup internet üzerinde bir çok alışveriş sitesinde, online oyunlarda, şans oyunlarında kullanılmaktadır. Paykasanın geniş kullanım ağı en büyük avantajlardan biridir.

Blog Detayı

Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çağımızın en önemli icatlarından bir tanesi belki de internettir. Günümüzde arayıp ve bulamadığımız soruların cevabı burada bulunmaktadır. Peki biz interneti başka ne için kullanırız. Tabi ki günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için. Peki bu günlük ihtiyaçlardan kastımız nedir.

Blog Detayı

Paykasa Fiyatları Ne Kadardır?

Paykasa, her ihtiyaca uygun olarak fiyatlandırılmaktadır. İnternet üzerindeki alışverişlerinizi hızlı ve güvenli kılan paykasalar çeşitli fiyat oranlarına sahiptir. Bunlar arasından alışveriş miktarınız kadar bir kartı seçip satın alabilirsiniz.

Blog Detayı

Paykasalar Online Ödemelerde Neden Önemli?

Online alışveriş yapmanın en hızlı ve kolay çözümünü sunan paykasa kart, bir çok kolaylık sunan ön ödeme sistemidir. Kişisel bilgilerinizi kullanmadan alışveriş yapabileceğiniz paykasalar üstün güvenlik sağlayan bir altyapıya sahiptir. Paykasa kartlar istenilen limitlerde satın alınabilmekte ve bu nedenle gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilmektedir.

Blog Detayı

PAYKASA KART SATIN ALMA SÜRESİ

Paykasa kart satın alırken normal şartlarda ne kadar süre geçer?

Blog Detayı