Güvenli Ödemenin Adresi

Sanal dünya pazarında en güvenilir ödeme yöntemi sanal kartlardır. Güvenli alışverişin önemi anlaşıldıkça, alışverişlerde sanal kart kullanımı da artmaktadır. En önemli özellikleri güvenlik olsa da sanal kart kullanımı birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.
 

 Ne Kadar Güvenli?

             
 Öncelikle paykasa sanal bir kart olup kredi kartı gibi cüzdanınızda taşımaya uygun değildir. Özel şifrelenmiş bir pin kodu olarak kullanılmaktadır. Bu da kartın çalınması gibi durumları önlemektedir. Aynı zamanda alışveriş sırasında kimlik bilgileri, banka ya da kart bilgilerinizi siteye vermek zorunda kalmazsınız. Bu da kart, kimlik dolandırıcılarının bilgilerinizi ele geçirmesini engellemiş olacaktır.
 
 Alışveriş sırasında kullanılacak miktardaalınabilmektedir. Dilediğiniz miktara uygun olan seçimi yaparak satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle de paykasa fiyatları size gereken miktarda olacağından değişik şekillerde sunulmuştur. Tek kullanımlık olması sayesinde başka bir alışverişte kullanılamaz. Yapılan ödeme sonrasında kalan bakiyeyi paykasalar üzerinden bozdurarak iade alabilirsiniz.
 
 Tüm dünya üzerinde ödeme yöntemleri arasında bilinen en güvenli yöntemdir. Aynı zamanda hızlı işlem yapmayı sağladığından kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sanal kartla ilgili merak ettiğiniz konularda canlı destek hattından bilgi alınabilmektedir.