Paykasa Fiyatları Ne Kadardır?

Paykasa, her ihtiyaca uygun olarak fiyatlandırılmaktadır. İnternet üzerindeki alışverişlerinizi hızlı ve güvenli kılan paykasalar çeşitli fiyat oranlarına sahiptir. Bunlar arasından alışveriş miktarınız kadar bir kartı seçip satın alabilirsiniz.
           

  Paykasa Fiyat Aralığı

 
 Satışa sunulan Paykasa kartlar Euro üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Satın alımı ve bozdurulması güncel Euro kurları üzerinden sağlanmaktadır. Buna göre paykasa fiyatları 10 Euro'dan başlamaktadır. Bu miktar
 - 20 Euro
 - 25 Euro
 - 30 Euro olarak devam etmektedir. Bunlar içerisinden ihtiyaç duyduğunuz miktarı seçerek satın alabilirsiniz. Bu rakamlar Türk parasına çevrildiğinde kartların fiyatı yaklaşık olarak 90 TL'den başlatılmaktadır.
 

  Paykasa Satın Alma

 
 Paykasa'nın kullanımı kadar satın alımı da kolaydır. Bunu sağlamak adına resmipaykasa bayisinin müşteri temsilcilerine bağlanmanız yeterlidir. Müşteri temsilcileri haftanın her günü ve her saatte sizlere destek vermektedir.
 
 Paykasa satın alınırken size güvenliğiniz için bazı sorular sorulur ve bir pin konu verilir. Sahip olacağınız kod, Paykasa'nın tek kullanımlık şifresidir. Şifre tek sefer girildikten sonra kendisini iptal eder. Kartın içerisinde kalan para varsa, bunu bozdurma işlemiyle geri alabilirsiniz.