Paykasa İle Ödeme Avantajı

Paykasa, tıpkı diğer e ödeme araçları gibi elektronik ödeme özelliklerine sahip bir ödeme aracıdır. İnternet sitelerinde kullanılan paykasa, belirli limitlerde kendi internet sitesinden satışı yapılan bir sanal karttır.
 
 Paykasa, satılan internet sitesine üye olduktan sonra kullanıma açılan sanal bir kart olmakla birlikte gerçek banka kartlarını aratmayacak bir niteliktedir. Hesap numarası sayesinde para transfer ve sanal ödeme işlemlerinde kolaylıkla kullanılabilmektedir.
 

 Paykasalar Nasıl Kullanılır?

 
 Paykasalar, paykasa isimli sanal karta yüklenen para puanlardır. Karta ödeme yaptıktan sonra kartta oluşan bakiyeye paykasalar denilmektedir. Paykasalar sayesinde üye olunan ve sanal ödeme kabul eden internet sitelerine kısa yoldan ve çok basit birkaç işlemle ödeme yapmak mümkün olmaktadır.
 
 Paykasa ile anlaşması bulunan bazı internet sitelerine ödeme yapacağınız zaman paykasa ile öde seçeneğini tıkladıktan sonra sizden istenilen paykasa kart numarasını sisteme girdiğinizde yapmanız gereken ödeme miktarını belirterek ödeminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

 Paykasalar Güvenli midir?

 
 Paykasa fiyatları kolaylıkla satın alınabilir düzeydedir. Paykasa kart fiyatları ile olduğu kadar kullanım kolaylıkları bakımından olsun son derece güvenilir bir sanal karttır.