Paykasa Kart Alışverişlerde Hangi Avantajları Sağlar?

Son zamanlarda dikkat çeken ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa kart, yalnızca onlne alışveriş sırasında kullanım imkanı sunmaktadır. Paykasa kart sahip olduğu özellikler ile sizlere ödemelerinizi çok daha güvenle ve kolaylıkla yapma fırsatı sunuyor.
                

 Paykasa Kart Özellikleri Nelerdir?

 
 Uluslararası alanda milyonlarca kişi tarafından kullanılan Paykasa kart, 16 haneli bir numaradan meydana gelmektedir. Online alışveriş dışında online oyun ve bahis sitelerinde de kullanılabilen Paykasa kart, her zaman sunduğu güvenilirlik ile ön plana çıkıyor.Paykasalar gerektiği zamanlarda bozdurulabilmekte ve içerisindeki bakiye hesabınıza nakit olarak aktarılmaktadır.
 
 Paykasa kart kullanım olarak kredi kartına benzer özellik gösterse de kredi kartlarında olduğu gibi ekstra maliyetler içermemektedir. Paykasa kart yalnızca tek kullanım hakkı sunması nedeni ile kart bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engellemektedir. Paykasa kart satın alırken limiti kendiniz belirlediğiniz için limit aşımı sorunu yaşamamaktasınız. Paykasa kartın çalınması ve kaybolması durumunda yetkililer ile canlı bağlantıya geçerek durumu bildirebilirsiniz.
 
 En avantajlı Paykasa fiyatları ile siz de ayrıcalıklı alışverişler yapma olanağı elde edebilirsiniz.