Paykasa Kart Bozdururken Dikkat!!

Son zamanlarda paykasa sektöründe kötü niyetli kullanıcılar tarafından müşterilerin dolandırılması olaylarından sonra paykasa bozdurma işlemlerinde özellikle dikkat etmenizi öneriyoruz.
Çünkü yapılan dolandırıcılık olaylarının en çoğu bozdurma olaylarında yaşandığı bilinmektedir. Biz paykasakartdesteki.com olarak bu konuda yapılan tüm görüşmeleri kendi Canlı destek hattımız üzerinden KUllandığınız IP adresini kayda alınarak yapılmaktadır. Bununla birlikte sizlere hiçbir yerde paylaşmamanız gereken TC kimlik numaranızın sorulması ihtiyacı duyulmamaktadır.
Özellikle son yıllarda paykasa hakkında açılan bir çok web sitede bilinçsiz olarak kart bozdurma işlemleri yapılmakta ve bu bozdurma işlemlerinde bir çok kullanıcı madur durumda olmuştur.Başlı başına bir problem halini alan paykasa kart bozdurma işlemi son derece önemli ve bilgi verilmesi gereken bir konudur. İnternet üzerinden özgürce alışveriş yapan insanlar, bu alışverişleri yaptıkları gibi, alışverişlerde kullandıkları paykasa kartları bir o kadar rahatça bozdurabilmeyi isterler. Özellikle paykasa bozdurma konusunda birçok sorunlar yaşanmış ve ardından bu duruma uygun çözümler getirilmiştir. paykasa bozdurma işlemi tıpkı paykasa kart alırken gibi almış ilk olarak canlı destek ile irtibata geçerek elimizde bulunan paykasa pin kodunuzun hesaplanması ile başlatılır.