paykasa Kart ile Hayatınızı Kolaylaştırın

İnternet üzerinden kredi kartı kullanmadan kullanıcılara güvenli alışveriş olanağı sunan paykasa kartları sanal bir kredi kartı gibi kullarak almak istediğiniz bir ürünü hiç bir şahıs bilgisi ve daha da önemlisi kredi kart şifrelerini gibi özel bilgileri kullanmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.paykasa Kart Dünya üzerinde yaklaşık 14.000 alışveriş sitesinde kullanılan bir ödeme sistemidir.19 Haneli dijital bir numaradan oluşan paykasa kart sistemi paysafe card sisteminden çok daha gelişmiş bir teknolojiye sahiptir.Temin etmek istediğiniz paykasa miktarını en fazla 5 dk içinde alabilir veya aynı süre içinde bozdurabilir ve nakit paraya çevirebiliyorsunuz.
 
paykasa kartların merkezi Bir ingiliz firması olan Smart Voucher Ltd tarafından üretilmektedir.Dünya üzerinde bir çok E-ticaret ve Oyun Sitelerinde kullanımı olan bu kart sisteminin başlıca kullanımda olduğu siteler arasında Facebook,Pvp serverler,Amazon gibi bir çok web sitesi vardır.Dünyada her geçen gün kullanımı aratan paykasa kartlar Ülkemizde oldukça çok kullanılmaktadır.Avrupada benzin istayonlarından,küçük marketlere kadar hemen hemen her yerden temin edebilceğiniz paykasa kartları Ülkemizde Resmi paykasa satışı yapan firmaların web sitelerinden temin edebiliyorsunuz.paykasa kart henüz ülkemizde yasallaşmamıştır ancak girişim ve görüşmeler paykasaın yakın bir dönem içerisinde Türkiye’de de yasal hale gelmesinin önünü açmıştır. Ülkemizde yasallaşmamış olması demek paykasa cartın kullanılamayacağı anlamına gelmemektedir. Zira online alışveriş sistemi ulusal bir olay değildir. Dolayısı ile alışveriş sitelerinde kullanıma açıktır.
 
paykasa kartları Cep telefonlarıza yüklediğiniz kontör sistemine benzetebiliriz.paykasa kart satın almak için ilk önce almak istediğiniz kart miktarnı belirlemeniz gerekiyor.paykasa kartlar 10, 20, 25, 50, 100, 250 Euro ‘luk kart dilimleridir. Kişiler ihtiyaç duydukları karta sahip olarak bütçelerini aşma gibi kritik durumlarda ve dolandırma gibi durumlarda hiçbir şekilde mağdur olmamaktadırlar. Kolay paykasa tarafından yasal bir şekilde satışa sunulan paykasa kartlar kişilerin güvenilir bir şekilde internet üzerinde işlem yapmasına yardımcı olmaktadır.Almak istediğiniz paykasa kart miktarını belirledikten sonra Sitemizden canlı destek veya telefon numaralarımızdan bize ulaşarak kart alımları yapabilirsiniz.