PAYKASA KART KULLANIM ZAMANLARI

Paykasa Kart satış hizmetlerinin diğer tüm şirketlerde olduğu gibi yoğunluk ve durgunluk gösterdiği dönemler bulunmaktadır. Fakat büyük ve köklü şirketler arasında en durgun zamanda dahi müşteri memnuniyeti satışların pek fazla düşmemesinden dolayı en üst düzeyde tutulmaktadır. Yaz döneminde satışların çeşitli firmalar tarafından durdurulduğunu malesef bilmekteyiz.

 

Yaz döneminde satış yapmayan firmalardan dolayı bir çok müşteri yeni firmalara yönlenmektedir. Bu noktada internetteki dolandırıcılık sistemlerine takılan müşteriler, mağdur olarak paykasa sanal kart satışının yaygınlaşmasını engellemektedir. Bu nedenle Paykasa'nın sunduğu avantajları yok etmektedir.

 

Hiç Paykasa almamış, yeni başlayacak olan vatandaşlarımız için tavsiyemiz bu konuda sektörde öncü, bilindik firmaları seçmeleridir. Bu noktada yaz döneminde satış yapan firmalar bir büyüklük ölçeği olarak baz alınabilir.

 

Paykasalar ailesi olarak sizler için 7/24 ve 12 ayın tamamında kesintisiz hizmet vermekteyiz. Mutlu, güvenli alışverişler dileriz.