Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde en çok tercih edilen güvenli ödeme yöntemi dijital kodlar olarak da bilinen sanal kartlardır. Sanal kart kullanımı yaygınlaştıkça nasıl alındığı, nasıl kullanıldığı merak edilmektedir.
 

 Karta Nasıl Sahip Olunur?

 
 Sanal bir kart olan paykasa sadece dijital alışveriş siteleri üzerinde kullanıldığı unutulmamalıdır. Ödeme yöntemi olarak sanal kartı tercih etmek isteyenler kolayca satın alımını gerçekleştirebilirler. Satın alım işlemi paykasalar aracılığı ile yapılmaktadır. Satın alım yapılmak istenen tutardaki kart seçiminden sonra bedeli banka yoluyla ödenmelidir. Ödemeler havale, eft ya da atm aracılığı ile yapılabilmektedir. Aynı zamanda kredi kartı kullanarak da alım yapılabilmektedir. Sonrasında site üzerindeki destek hattından iletişim bilgilerini iletmeniz yeterli olacaktır.
           
 Belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerine e posta ve kısa mesaj yolu ile dijital şifre aktarılacaktır. Farklı tutarlara ihtiyaç olacağı düşünüldüğünden paykasa fiyatları da farklı oranlarda sunulmuştur. Yapacağınız alışveriş tutarına uygun olan kart alımı yapabilme imkanı sunulmuştur.
 
 Güvenliğin ön planda tutulduğu sanal olarak düzenlenmiş kart ile alışveriş hızlı ve güvenli hale getirilmektedir. Ayrıca miktar önceden belirlenmiş olduğundan kartta limit aşmak mümkün değildir. Bu da alışveriş sırasında ayrılan bütçenin aşılmaması için bir tedbir olmaktadır.