Paykasa Kart Ne İşe Yarar?

Son yıllarda geliştirişmiş olan bir ön ödeme sistemi olan paykasa kart, sadece internet üzerinden kullanım imkanı sunarak online alışverişli daha güvenilir bir hale getirmektedir.
            

 Paykasa Kart Özellikeri Nelerden Oluşmaktadır?

 
 Hem güvenilir hem de sorunsuz online alışverişler için önemli bir yere sahip olan paykasa kart, önemini her geçen yıl arttırmaktadır. 16 haneli bir rakamdan oluşmakta olan paykasalar kullanım olarak kredi kartına benzer özellikler gösteriyor.
 
 Paykasa kart ile alışveriş yaparken şahsi bilgilerinizi paylaşma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Yalnızca tek kullanım hakkına sahip olan paykasa kart, daha sonra kendi kendine imha olarak çalınma ve kaybolma riskini ortadan kaldırmaktadır.
 
 Paykasa kartın önemli özelliklerden bir diğeri de nakit ihtiyaçlarınızda bozdurulabiliyor olmasıdır. Kartınızın içerisinde kalan ve kullanmadığınız bakiyenizi kolaylıkla bozdurarak hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Paykasa kart ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi aidat, faiz ve benzeri ekstra masraflar da içermemektedir.
 
 Paykasa kart satın alma işlemleri için ne zaman isterseniz canlı destek hattına bağlanarak bilgi edinebilirsiniz. Paykasa fiyatları her bütçeye hitap edecek alternatifleri ile birlikte sizlere sunulmaktadır.