Paykasa Kartın İnternet Alışverişlerindeki Önemi Nedir?

Uluslararası alanda geçerliliği bulunan paykasa kart, son zamanların en çok talep gören ön ödeme sistemlerinden biridir. Sadece online ortamda kullanıma sahip olan paykasa kart, online bahis ve oyun sitelerinde de kullanılabilmektedir.
 

 Paykasa Kart Hangi Özellikleri Barındırmaktadır?

                                
 Sunmuş olduğu güvenlik önlemi ile ön plana çıkan paykasa kart, kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Kredi kartında olduğu gibi 16 haneli bir rakamdan oluşan ve güvenlik kodu bulunan paykasa kart, pratik bir kullanıma sahiptir. Paykasalar ayrıca kart ücreti, faiz ve benzeri ekstradan masraflar ödemenizi önlemektedir. Paykasa kartı kendi istediğiniz limitlerde seçebildiğiniz için limit aşımı gibi riskleri de yaşamak durumunda kalmazsınız.
 
 Paykasa kartı alışveriş sırasında bir kez kullandığınız zaman daha sonra kendi kendini imha etmektedir. Böylece kişisel bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi riski de ortadan kaldırılmış olur. Paykasa kartınız ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda istediğiniz zaman canlı destek hattına bağlanarak yardım alabilirsiniz.
 
 Kur değişimine göre güncellenen paykasa fiyatları ile online alışverişlerinizi avantajlı hale getirme şansını kaçırmayın.