PAYKASA KARTIN ÖNLENEMEZ YAYGINLAŞMASI

2000 li yılların ardından, evlerimize internetin girmesi ve bilgisayarların yaygınlaşmasıyla globalleşen dünyada internet alışverişi ve internet bankacılığıda çığ gibi büyüyen bir hızla evlerimize hatta yanımızdan ayırmadığımız cep telefonlarımıza kadar girdi. İnternetteki alışveriş silsilesi öyle büyük bir hızla ilerledi ki güvenlik önlemleri tam anlamıyla maalesef sağlanamadı.
 
 Ortaya çıkan güvenlik açıkları nispeten yeterliydi fakat yeterli olmadığı noktada kötü kullanıcıların eline geçen banka ve kişi bilgilleri büyük zararlar verebiliyordu. Bu durum günümüzde de pek değişmiş değil. Bu noktada sağlanan güvenlik önlemleri dolandırıcıların önüne tam anlamıyla geçemesede internet alışverişinin büyüme hızı kullanıcıları internet üzerinden alışveriş yapmakdan alıkoyamadı. Bu hızla doğru orantılı olarak büyüyen dolandırıcılık katsayıları inanılmaz noktalara gelmiştir. Son yıllarda siber suçlar hakkında kanunların ağırlaşması sonucunda caydırıcı cezalar azda olsa yardımcı olmuş fakat, dolandırıcıların önüne geçememiştir. Bütün olup bitenin internet üzerinde olmasından dolayı kötü amaçlı insanlar yalnızca Türkiye'de değil, Dünya'nın her yerinde var olmaktadırlar.
 
 Konu hakkında uygulanan alternatif çözümlerden en çok kullanılanı ve en kesin olanı Paykasa Ödeme metodudur.
 
 Paykasa Bozdurmak markalı sitemizin yıllar içinde büyüme katsayısına bakarsak siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürleri kendimize borçu biliriz.
 
Paykasa Bozdurmak markası herkese mutlu, huzurlu alışverişler diler.