Paykasa Nedir?

paykasa Kart Nedir?

 
paykasa Kart Nedir İngiliz firma olan Smart Voucher Ltd. ait olan paykasa sistemi 19 haneli dijital pin kodundan oluşmaktadır.Temel olarak insanların internet ortamından daha güvenli alışveriş yapması için tasarlanmış paykasa kartlar ile internet üzerinden alışveriş yaparken aynı zamanda hiç bir şekilde kredi kartı ve diğer şahıs bilgilerinizi kullanmanıza gerek yoktur.
 
Bir ön ödemeli kart sistemi olan paykasa sistemini diğer kartlardan ayıran en büyük özellik kullanım kolaylığı,paykasa bonus olanakları ve daha fazla güvenli olmasıdır. Kısaca paykasa kartları genel olarak insanların kullanma amacı kredi kartı kullanmadan güvenli adını soyadını ve bilgilerini vermeden sadece 19 haneli numarasıyla internet sitelerinde rahatlıkla ödeme yapmasını sağlamıştır.
 
Dünya üzerinden bir çok ülkede ve Avrupa’nın bir çok ülkesinden uzun yıllardan beri oldukça popüler bir şekilde kullanımda olan paykasa kart genel olarak internet üzerine alışveriş yapmaya yarasada Avrupada bir çok firma ve kuruluş ticari işlemlerinden paykasa sistemini kullanmaktadır. Başta Amazon,Facebook ve İdaa sistemleri gibi çok dev internet sitesinde kullanabilceğiniz paykasa kart sistemini kullarak %30 bonus olanaklarından da yararlanabilirsiniz.
 
Özet olarak paykasa kartları cep telefonlarınıza yüklediğiniz kontörlü kart sistemine benzetebilirsiniz.paykasa limitiniz bittikçe yeni pin kodu almak zorundasınız