Reklam Veren Paykasa Siteleri Güvenilir Mi?

Geçtiğimiz zamanlarda tecrübe ettiğimiz üzere, düzenli paykasa alışverişi yapan müşterilerin de gözünden kaçmadığı gibi, Google Adwords mecrasında reklam vererek google sıralamasını en üst sıralara taşıyan paykasa sitelerinin sayısı bir hayli artmış durumda! Tabi ki de, bu durum, çeşitli güvenlik sorunlarını da beraberinde getiriyor. Bu sorunlardan en önemlisini ele alarak paykasa müşterileri için bir bilgilendirme yazısı hazırladık. Bu sorulardan en önemlisi, şu şekildedir;
 
Geldik asıl sorumuzun cevabına, maalesef ki reklam veren sitelerin büyük bir çoğunluğu için müşteri açısından güven vermemektedir. Bu konuda yaptığımız araştırmalar dahilinde bu  sitelerin %90’lık bir kısmının dolandırma amaçlı düzenlenmiş kötüniyetli siteler olduğunu söyleyebiliriz. Genelde müşteri ödeme yaptıktan sonra hatalı kod verilmesi gibi çeşitli mağduriyetler ile hem sektöre hemde paykasa müşterilerine çok ciddi zararlar verebilmektedirler. Hatta öyle ki, Bu tarz bazı oluşumlar insanların aklıyla dalga geçercesine olmayacak derecede düşük paykasa fiyat çıtalarını sunup insanlara ucuz paykasa birimi sağlıyormuşcasına art niyette arsızlığı ele almışlardır.
 
Bu noktada, müşterilerimize bu ve benzeri haksızlık ve zararlara uğramamaları adına önerimiz, satın alım yapacağınız siteyi her yönüyle detaylı bir şekilde araştırıp güvenilir sitelerden sürekli alışveriş yapmalarıdır. Lütfen paykasa alımlarından önce alım yaptığınız bayilerin paykasa tarafından resmi bayi onayı olup olmadığını araştırınız. Paykasalar güvenli alışverişlerinizde yanınızda olmaktan gurur duyar.