Sanal Kart Aleminde Zirve Paykasa´da!

Paykasa sistemi, on altı hanelik pini içerisinde barındıran bir sistemdir. Kartın fiziksel bir karşılığına ihtiyaç duyulmamaktadır. Ayrıca paykasa kart sisteminde herkese özel olan bir güvenlik kodu da mevcuttur.
 
Paykasa güvenilir, korunaklı, sistemli ve olabildiğince basit bir sistem. Paykasa, sahibi olmak isteyen müşterilerdinen herhangi bir kurumsal ya da kişisel data istemeyen bir oluşumdur. Bu sayede güvenilirliğini ön plana çıkartan etmenlerden biridir. Ayrıca paykasa kredi kartlarındaki gibi sınırlı ya da sınırsız bakiyeye sahip olamaz. Paykasa sanal ödeme sistemi kartı almak isteyen müşteriler bakiye seçerek alabiliyor. Şöyle ki; tüm paykasa kartlar bir sabit bakiyeye sahiptir. 10, 15, 20 Euro ile başlayarak 5 ve beşin katları halinde bu bakiyeler devam ediyor. 20 Euro’luk bakiye sıklıkla tercih edilen bir ödeme sistemidir.
 
Bakiye kullanımına örnek vermek istersek, 10 Euro paykasa kart satın almak istiyorsunuz. Tedarikçi firma ile dilediğiniz gün ve saatte iletişime geçerek talebinizi iletiyorsunuz. 10 Euro paykasa kart sahibi olmak bundan sonraki ödeme ve kod teslimi adımları kadar kolay. 10 Euro kart sahibi oldunuz. İnternette herhangi bir web sitesine girerek alışveriş tamamlıyorsunuz. Daha sonra ödeme kısmına gelerek paykasa ile ödeme seçeneğini seçiyorsunuz. Ardından da on altı haneli müşteri pininizi giriyorsunuz. İşte bu kadar basit ve hızlı Paykasa kart ile alışverişinizin ödemesi tamamlandı. Eğer 20 Euro paykasa kartınızın içinde bakiye kalırsa da bu sistemde paniğe kapılmak, dert etmek yok! Kalan bakiyeleriniz Türk Lirasına çevrilerek size iade ediliyor. Daha önce böyle bir sistem duymuş muydunuz?